Nedelja 05 December 2021, 14:27

Planinsko društvo Sovodenj vabi vse ljubitelje Glasbe, narave ter zabave na 19. prireditev "Sre?anje harmonikarjev na gobarski rastavi ", ki bo potekala v nedeljo, 02. septembra pri planinski ko?i na Ermanovcu.

Prireditev bo potekala v sodelovanju Planinskega društva Sovodenj ter Gobarske družine Škofja Loka. Raztava gob bo potekala od devete ure dalje, nastop harmonikarjev pa od 13-te ure dalje.

Vzporedno bo potekal bogat sre?elov , družabne igre, poskrbljeno bo za hrano in pija?o ter zabavo z Ansamblom TRIO ŠUBIC pozno v no?. Vse zainteresirane nastopajo?e harmonikarje pa obveš?amo da se lahko prijavijo za nastop na tel.št. 041 632 315 – Bojan kjer dobite tudi ostale informacije o prireditvi.

V primeru slabega vremena se prireditev prestavi na nedeljo 09. september.

Vabi Planinsko Društvo Sovodenj.