Torek 30 November 2021, 11:18

Prispeval Administrator
Sreda, 24 Avgust 2011 00:00
GobePlaninsko društvo Sovodenj vabi vse ljubitelje glasbe in gob na 18. prireditev "Sre?anje harmonikarjev na gobarski rastavi", ki bo potekala v nedeljo, 04. septembra 2011 pri planinski ko?i na Ermanovcu.
Prireditev bo potekala v sodelovanju Planinskega društva Sovodenj ter Gobarske družine Škofja Loka.
Razstava gob bo potekala od 9. ure dalje, nastop harmonikarjev pa od 13. ure dalje. Vzporedno bo potekal bogat sre?elov, družabne igre, poskrbljeno bo za hrano in pija?o ter zabavo z Ansamblom PINO IN TOM pozno v no?.
Vse zainteresirane nastopajo?e harmonikarje pa obveš?amo da se lahko prijavijo za nastop na tel. št. 041 632 315 – Bojan, kjer dobite tudi ostale informacije o prireditvi.