Nedelja 20 Avgust 2017, 19:02

Citrarji na Ermanovcu - junij 2011
Prispeval Bojan Filipič
Trio ŠubicPlaninsko društvo Sovodenj vabi vse ljubitelje Glasbe in športa na 21. prireditev "Srečanje citrarjev", ki bo potekala v nedeljo, 05. junija od 14. ure dalje pri planinski koči na Ermanovcu. Nastopajočim citrarjem se bo bo pridružilo tudi nekaj priznanih športnikov, poskrbljeno bo za hrano in pijačo in zabavo s triom Šubic pozno v noč.
Istočasno društvo vabi citrarje in citrarke na nastop na srečanju citrarjev. S kratkim življenjepisom in naslovi treh skladb, ki bi jih zaigrali, se do 6. junija še lahko prijavite na elektronski naslov  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ali na tel. 041 632 315 - Bojan. V primeru slabega vremena bo prireditev en teden kasneje.

Он почти под завязку был наполнен бумажными купюрами, "скачать electro музыка" в основном американскими, поскольку наша бутылка находилась именно в США.

Мы, боги, постоянно заняты, все до единого.

Вас это не касается,-ответил Фауст.

Пообещал изуродовать самого себя.

Если бы к Олли обратились с таким предложением, он бы мне об этом рассказал!

Он стал было "Лягушка-путешественница" подумывать о том, чтобы снять фару и подключить ее к злектросети, но только с током с утра творилось что-то непонятное.