Četrtek 21 September 2017, 12:12

Čiščenje markiranih poti 2011
Petek, 22 April 2011 00:00

V soboto 30. 4. 2011 bo potekala akcija čiščenja planinskih poti po markiranih poteh na Ermanovec. Čistili bomo pohodniške markirane poti v skupni dolžini 85 km iz smeri Franja, Trebija, Sovodenj, Kladje, Kopačnica, Bevkov Vrh....

Vodniki, katerim se lahko pridružite na posameznih poteh:

• Franc Dermota - Trebija - ErmanovecPoti
  • Miklavž Šifrar - Sovodenj - Ermanovec
  • Simon Bajt - Franja - Ermanovec
  • Boštjan Krek - Kopačnica - Ermanovec
  • Viktor Kržišnik - Hotavlje - Ermanovec
  • Marko Bajt - Sivka - Bevkov Vrh - Ermanovec
  • Jure Filipič - Otalež - Bevkov Vrh

Vse člane in prostovoljce PD Sovodenj, ki bi se radi pridružili očiščevalni akciji obveščamo da se dobimo v soboto 30. 4. zjutraj. Točen kraj bo objavljen naknadno. Za organizacijo in razporeditve skupin, pokličite predsednika na 041 528 520. Vabjeni!