Petek 07 Avgust 2020, 18:54

V letu 2020 podaljšana certifikata natisni E-pošta

Leta 2016 je PD Sovodenj prvič pridobilo certifikata za 4-letno obdobje, letos v koči spet visita nova dokumenta. Planinska zveza Slovenije je planinski koči na Ermanovcu ponovno podelila certifikat OKOLJU PRIJAZNA PLANINSKA KOČA in certifikat DRUŽINAM PRIJAZNA PLANINSKA KOČA, za obdobje od januarja 2020 do januarja 2024.

Zaslugo za to imajo delovni člani PD Sovodenj, ki gospodarno skrbijo za kočo z okolico in pa od nove sezone dalje novi oskrbniki.

MB

certifikata_planinski_koi_na_ermanovcu_2020_2024_pomanjsana