Petek 29 Marec 2024, 04:58

Novoletni pohod na Bevkov vrh 2020

V ?etrtek, 2. januarja vas planinsko društvo Sovodenj vabi na tradicionalni 21. novoletni rekreativni pohod na Bevkov vrh. Zbirno mesto bo ob 9. uri pred gasilskim domom na Sovodnju. Preko dneva se na pohod lahko odpravite tudi sami.

? Pohod bo v vsakem vremenu.

? Organiziran pohod vodi planinski vodnik.

? Startnine ni

.? Smeri pohoda za druge pohodnike preko dopoldneva so lahko:
Sovodenj - Laniše - Bevkov vrh ali Sovodenj - Nova Oselica - Cerkljanski Vrh - Bevkov vrh ali Podlaniš?e (Kladje) - Cerkljanski Vrh - Bevkov vrh ali Otalež - Jazne - Bevkov vrh.
? Pod vrhom Bevkovega vrha, v opuš?enem kme?kem objektu »Pr Slabet« ?akajo delavci PD Sovodenj s toplim ?ajem.

? Pohodniki se obi?ajno vpišejo in v karton?ek dobijo žig, zato imejte s seboj stare karton?ke z novoletnih pohodov na Bevkov vrh, ali pa boste dobili novega.

Za?nite novo leto pohodniško!