Sreda 12 December 2018, 01:03

Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstava gob 2017
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj vabi v nedeljo, 3. 9. 2017 ob 14. uri na Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstavo gob pred planinsko kočo na Ermanovcu.

Število prijav je omejeno. Dodatne informacije: 031 769 121 – Milka Burnik.

Nastop ni tekmovalnega značaja. Navedite dve skladbi, ki ju želite zaigrati. Zapišite še nekaj stavkov o sebi in svoji glasbeni poti s tem inštrumentom. Na prireditev povabite še sorodnike, prijatelje, znance. Dobrodošli in na svidenje na Ermanovcu!

Citre 2017

Harmonika 2017