Sobota 21 April 2018, 06:02

Novoletni pohod na Bevkov vrh 2017

Tradicionalni zimski pohod na Bevkov vrh v organizaciji PD Sovodenj, bo potekal v ponedeljek, 2. januarja 2017. Za tople napitke in jedačo bo poskrbljeno tik pod vrhom na Slabetovi domačiji, kjer se bo lahko plačalo tudi članarino za leto 2017. Za člane B ostaja višina članarine enaka kot prejšnje leto torej 15€. Ob plačilu članarine prejmete markico, ki se jo nalepi na planinsko izkaznico. Pohod je možen iz smeri Sovodnja, Kladij, Otaleža ali Cerknega. . Iz Sovodnja bo ob 9h tudi organizirano vodenje za večje skupine. Na svidenje torej 2. januarja na Bevkovem vrhu.

Vljudno vabljeni PD SOVODENJ