Torek 13 November 2018, 15:39

Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstava gob 2016
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj vabi v nedeljo, 4. 9. 2016 ob 14. uri na Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstavo gob pred planinsko kočo na Ermanovcu.

Vsi citrarji, citrarke, harmonikarji, harmonikarice, ki želite nastopiti, se obvezno prijavite do četrtka, 1. septembra, na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. .

Število prijav je omejeno. Dodatne informacije: 031 769 121 – Milka Burnik.

Nastop ni tekmovalnega značaja. Navedite dve skladbi, ki ju želite zaigrati. Zapišite še nekaj stavkov o sebi in svoji glasbeni poti s tem inštrumentom. Na prireditev povabite še sorodnike, prijatelje, znance. Dobrodošli in na svidenje na Ermanovcu!