Petek 20 Julij 2018, 12:36

Srečanje harmonikašev in citrarjev 2014
Prispeval Lovro Telban

Planinsko društvo Sovodenj vabi vse ljubitelje glasbe, narave ter zabave na prireditev "Srečanje haromikašev in citrarjev", ki bo potekala v nedeljo, 07. septembra 2014 pri planinski koči na Ermanovcu.

Prireditvi srečanje citrarjev in harmonikašev sta letos prvič združeni, saj upamo, da nam bo vreme sptembra bolj naklonjeno kakor junija.

Vzporedno bo potekal bogat srečelov, poskrbljeno bo za hrano in pijačo. Po srečanju haromikašev bo za zabavo poskrbel zabavni anambel Trio Šubic. Pridite in preživite prijetno nedeljsko popoldne na Ermanovcu.

Vse zainteresirane nastopajoče harmonikaše in citrarje obveščamo da se lahko prijavijo za nastop. S kratkim življenjepisom in naslovom skladbe, ki bi jo zaigrali na tel. št. 041 632 315 – Bojan ali na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. i kjer dobijo tudi ostale informacije o prireditvi.

Vabi Planinsko Društvo Sovodenj.