Nedelja 05 December 2021, 14:39

Prispeval Lovro Telban

Planinsko društvo Sovodenj vabi vse ljubitelje glasbe, narave ter zabave na prireditev "Sre?anje haromikašev in citrarjev", ki bo potekala v nedeljo, 07. septembra 2014 pri planinski ko?i na Ermanovcu.

Prireditvi sre?anje citrarjev in harmonikašev sta letos prvi? združeni, saj upamo, da nam bo vreme sptembra bolj naklonjeno kakor junija.

Vzporedno bo potekal bogat sre?elov, poskrbljeno bo za hrano in pija?o. Po sre?anju haromikašev bo za zabavo poskrbel zabavni anambel Trio Šubic. Pridite in preživite prijetno nedeljsko popoldne na Ermanovcu.

Vse zainteresirane nastopajo?e harmonikaše in citrarje obveš?amo da se lahko prijavijo za nastop. S kratkim življenjepisom in naslovom skladbe, ki bi jo zaigrali na tel. št. 041 632 315 – Bojan ali na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. ÄŚe ga Ĺľelite videti, omogoÄŤite Javascript. i kjer dobijo tudi ostale informacije o prireditvi.

Vabi Planinsko Društvo Sovodenj.