Četrtek 21 September 2017, 12:10

Planinsko društvo Sovodenj
Dobrodošli na spletnih straneh PD Sovodenj natisni E-pošta
Torek, 12 December 2006 00:00

pd_sovodenjOb vstopu v 35. leto obstoja je tudi naše društvo dobilo svojo spletno stran na kateri Vas bo obveščalo o aktualnem dogajanju v planinskem društvu.

Po treh desetletjih in pol našega delovanja je nemogoče, da bi na spletni strani strnili vse kar se je dogajalo v bogati zgodovini društva.

Se bomo pa trudili, da boste od sedaj naprej sproti obveščeni o pohodih, prireditvah, delovnih akcijah, občnih zborih in ostalem tekočem dogajanju v društvu.
Več ...

Srečanje citrarjev - ODPOVEDANO ZARADI SLABEGA VREMENA
Prispeval Milka Burnik
Prireditev Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstava gob je zaradi slabega vremena odpovedana.

Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstava gob 2017
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj vabi v nedeljo, 3. 9. 2017 ob 14. uri na Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstavo gob pred planinsko kočo na Ermanovcu.

Število prijav je omejeno. Dodatne informacije: 031 769 121 – Milka Burnik.

Nastop ni tekmovalnega značaja. Navedite dve skladbi, ki ju želite zaigrati. Zapišite še nekaj stavkov o sebi in svoji glasbeni poti s tem inštrumentom. Na prireditev povabite še sorodnike, prijatelje, znance. Dobrodošli in na svidenje na Ermanovcu!

Citre 2017

Harmonika 2017

Gobe2017

Slike iz pohodov na Goličico, Debelo peč in Kočno 2017
Slike iz pohodov si lahko ogledate na FB strani PD Sovodenj.

Slike tečaja markacistov maj 2009
Torek, 09 Junij 2009 00:00
Tečaj markacistovv galeriji so v mapi uporabnikov dodane fotografije markacijskega odseka. Slike so nastale na tečaju za markaciste, ki je potekal v soboto in nedeljo 16. in 17. ter 30. in 31. maja 2009. Delovna akcija ureditev poti na vrh Blegoša je potekala v sklopu tega tečaja v soboto 30 maja. Slke si lahko ogledate tukaj.

Грани стеклянных бутылок и бока толстопузых колб тускло поблескивали, отражая неяркие огоньки белых свечек.

В каждый проем была вделана двухсантиметровая скоба.

Турнир закончен, и "кредит оао банк" Высшие силы Тьмы аннулировали твою нелимитированную кредитную карточку.

Я и сам "проценты хоум кредит" подумываю зайти к нему.

Перед ними тянулся коридор шириной в полтора метра.

Ладно, хотя ей, по-моему, и здесь не плохо.

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL