Sobota 20 Januar 2018, 20:23

Planinsko društvo Sovodenj
Dobrodošli na spletnih straneh PD Sovodenj natisni E-pošta
Torek, 12 December 2006 00:00

pd_sovodenjOb vstopu v 35. leto obstoja je tudi naše društvo dobilo svojo spletno stran na kateri Vas bo obveščalo o aktualnem dogajanju v planinskem društvu.

Po treh desetletjih in pol našega delovanja je nemogoče, da bi na spletni strani strnili vse kar se je dogajalo v bogati zgodovini društva.

Se bomo pa trudili, da boste od sedaj naprej sproti obveščeni o pohodih, prireditvah, delovnih akcijah, občnih zborih in ostalem tekočem dogajanju v društvu.
Več ...

Članarina za leto 2018

Obveščamo vas, da je bilo na zadnji seji UO PD Sovodenj sklenejno:

• Da se z letom 2018 višina članarine za B člane iz 15€ poviša na 20€. S tem se bomo približali višini članarine, ki jo priporoča planinska zveza Slovenije t.j. 25€
  • V miminimalni dvig smo bili primorani tudi zaradi pripomb sosednjih društev, da je prispevek za članarino samo v našem društvu tako nizek, kar povzroča, da so pri nas včlanjeni nekateri planinci iz sosednjih okrajev
  • Članarino je potrebno poravnati do konca junija 2018. Za vse zamudnike je višina članarine 25 €
  • Članarino se plačuje v koči na Ermanovcu ali v »Okrepčevalnici Košanc« na Sovodnju

Razstava gob 2017
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj v sodelovanju z Gobarskim društvom Škofja Loka vabi na razstavo gob, ki bo na ogled pred planinsko kočo na Ermanovcu v soboto, 30. 9. od 15. ure do nedelje popoldne. Pridite pogledat, kaj to jesen ponujajo gozdovi in pašniki in preživite nekaj časa v prijetnem okolju planinske koče na Ermanovcu.

Gobe2017

Novoletni pohod na Bevkov vrh 2018

IMG_20171210_100821_BURST001_COVERTradicionalni zimski pohod na Bevkov vrh v organizaciji PD Sovodenj, bo potekal v torek, 2. januarja 2018. Za tople napitke in jedačo bo poskrbljeno tik pod vrhom na Slabetovi domačiji. Pohod je možen iz smeri Sovodnja, Kladij, Otaleža ali Cerknega. Iz Sovodnja bo ob 9h tudi organizirano vodenje za večje skupine. Za voden pohod kontaktirajte Vikita Kržišnik na telefonsko številko 041 650 938. Na svidenje torej 2. januarja na Bevkovem vrhu.

Vljudno vabljeni PD SOVODENJ

Slike tečaja markacistov maj 2009
Torek, 09 Junij 2009 00:00
Tečaj markacistovv galeriji so v mapi uporabnikov dodane fotografije markacijskega odseka. Slike so nastale na tečaju za markaciste, ki je potekal v soboto in nedeljo 16. in 17. ter 30. in 31. maja 2009. Delovna akcija ureditev poti na vrh Blegoša je potekala v sklopu tega tečaja v soboto 30 maja. Slke si lahko ogledate tukaj.

Грани стеклянных бутылок и бока толстопузых колб тускло поблескивали, отражая неяркие огоньки белых свечек.

В каждый проем была вделана двухсантиметровая скоба.

Турнир закончен, и "кредит оао банк" Высшие силы Тьмы аннулировали твою нелимитированную кредитную карточку.

Я и сам "проценты хоум кредит" подумываю зайти к нему.

Перед ними тянулся коридор шириной в полтора метра.

Ладно, хотя ей, по-моему, и здесь не плохо.

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL