Nedelja 27 Maj 2018, 19:25

Planinsko društvo Sovodenj
Dobrodošli na spletnih straneh PD Sovodenj natisni E-pošta
Torek, 12 December 2006 00:00

pd_sovodenjOb vstopu v 35. leto obstoja je tudi naše društvo dobilo svojo spletno stran na kateri Vas bo obveščalo o aktualnem dogajanju v planinskem društvu.

Po treh desetletjih in pol našega delovanja je nemogoče, da bi na spletni strani strnili vse kar se je dogajalo v bogati zgodovini društva.

Se bomo pa trudili, da boste od sedaj naprej sproti obveščeni o pohodih, prireditvah, delovnih akcijah, občnih zborih in ostalem tekočem dogajanju v društvu.
Več ...

Nova markacista v društvu

Jernej BičekZ veseljem sporočamo, da sta šolanje zaključila še dva markacista. Markacijski odsek PD Sovodenj tako sestavlja kar 10 članov. Želimo veliko uspešnih delavnih akcij.

Matjaž Zatler

7. POHOD V SPOMIN NA TARZANA IN HRIBARJA NA ERMANOVEC
Četrtek, 22 Marec 2018 00:00
Planinsko društvo Sovodenj in družina Zatler vabijo na 7. pohod na Ermanovec, v spomin na Tarzana in Hribarja, ki bo potekal v soboto, 24. marca 2018. Odhod s parkirišča na Sovodnju bo ob 9. uri. Udeleženci pohoda se bodo lahko pred kočo na Ermanovcu vpisali v spominsko knjigo. Kontaktna oseba je Vinko Zatler, telefon 041 230 612. Prijazno vabljeni!

Novoletni pohod na Bevkov vrh 2018

IMG_20171210_100821_BURST001_COVERTradicionalni zimski pohod na Bevkov vrh v organizaciji PD Sovodenj, bo potekal v torek, 2. januarja 2018. Za tople napitke in jedačo bo poskrbljeno tik pod vrhom na Slabetovi domačiji. Pohod je možen iz smeri Sovodnja, Kladij, Otaleža ali Cerknega. Iz Sovodnja bo ob 9h tudi organizirano vodenje za večje skupine. Za voden pohod kontaktirajte Vikita Kržišnik na telefonsko številko 041 650 938. Na svidenje torej 2. januarja na Bevkovem vrhu.

Vljudno vabljeni PD SOVODENJ

Slike tečaja markacistov maj 2009
Torek, 09 Junij 2009 00:00
Tečaj markacistovv galeriji so v mapi uporabnikov dodane fotografije markacijskega odseka. Slike so nastale na tečaju za markaciste, ki je potekal v soboto in nedeljo 16. in 17. ter 30. in 31. maja 2009. Delovna akcija ureditev poti na vrh Blegoša je potekala v sklopu tega tečaja v soboto 30 maja. Slke si lahko ogledate tukaj.

Грани стеклянных бутылок и бока толстопузых колб тускло поблескивали, отражая неяркие огоньки белых свечек.

В каждый проем была вделана двухсантиметровая скоба.

Турнир закончен, и "кредит оао банк" Высшие силы Тьмы аннулировали твою нелимитированную кредитную карточку.

Я и сам "проценты хоум кредит" подумываю зайти к нему.

Перед ними тянулся коридор шириной в полтора метра.

Ладно, хотя ей, по-моему, и здесь не плохо.

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL