Sreda 26 Junij 2019, 00:48

Novo v galeriji
V naši galeriji si lahko ogledate slike prireditve Škrat na Ermanovcu 2019.

Škrat na Ermanovcu 2019
Prispeval Administrator

V SOBOTO, 1. JUNIJA OB 9. URI PRED PLANINSKO KOČO NA ERMANOVCU

Slišali boste pravljico o škratu Torinu. Pridružili se mu bodo člani lovskega društva Sovodenj, ki nam bodo povedali kaj novega o naravi in živalih.

Pred kočo bodo potekale ustvarjalne delavnice in igre na travi. Vabljeni predšolski otroci in mlajši šolarji ter starši. Prinesite vpisni kartonček, če ga že imate

Otroci prejmejo palačinke in pijačo gratis. Pridite - več nas bo, bolj bo zabavno.

Vabi vas PD Sovodenj in LD Sovodenj.

Skrat2019

Novo v galeriji
V naši galeriji si lahko ogledate slike podelitev priznanj na letošnjem občnem zboru PD Sovodenj in slike iz pohoda v spomina Tarzana in Hribarja.

8. POHOD V SPOMIN NA TARZANA IN HRIBARJA NA ERMANOVEC
PD Sovodenj vabi na 8. POHOD V SPOMIN NA TARZANA IN HRIBARJA na Ermanovec, ki bo v soboto, 23. marca 2019. Odhod bo ob 9. uri izpred gasilskega doma na Sovodnju. Prehodíte to pot za svoj užitek in rekreacijo ter kot spomin na dolgoletna člana PD. Na svidenje na pohodu!

Vabilo

Planinsko društvo Sovodenj in oskrbnika planinske koče Vas vabijo peš v naravo okrog Ermanovca ali s prevoznim sredstvom s primorske in z gorenjske smeri. Vse poti vas usmerijo do planinske koče na Ermanovcu, ki že nekaj časa ponuja čudovit razgled z nove terase - kadarkoli med vikendi v zimsko-pomladnem času, še posebej pa na PUSTNO SOBOTO IN NEDELJO – posladkali se boste lahko z doma ocvrtimi krofi in še čem ter V VIKENDU OKROG 8. MARCA. Možje in fantje, pripeljite svoje žene in dekleta k planinski koči.

Čaka jih presenečenje. V primeru slabega vremena pa teden dni kasneje.

Novoletni pohod na Bevkov vrh 2019

V sredo, 2. januarja vas planinsko društvo Sovodenj vabi na tradicionalni novoletni rekreativni pohod na Bevkov vrh. Zbirno mesto je ob 9. uri pred gasilskim domom na Sovodnju. Startnine ni, pohod je ob vsakem vremenu. Vodi planinski vodnik. Cilj je opuščena domačija "Pr' Slabet" pod vrhom Bevkovega vrha, kjer se pohodniki lahko okrepčate in dobite spominski žig v pohodni kartonček.

Preko dneva se na pohod lahko odpravite tudi sami. Začnite novo leto pohodniško!

Pogrešan Klemen Muslin
V imenu Mateje Eržen obavljamo spodnjo prošnjo.
Spoštovani, prosila bi vas za pomoč in objavo na vaših spletnih straneh, FB strani, da obvestite vaše članstvo,.... Od sobote je na Krvavcu pogrešan Klemen Muslin. Je super fant, srčen, predan družini... Doma ga čakata žena in sinček..... Če ima kdo čas, če koga poznate, pridružite se iskanju... V soboto in nedeljo sta potekali obsežni iskalni akciji, v katero so bili vključeni gasilci, reševalci, helikopter, iskali so ga s psmi... Iskalna akcija še vedno poteka. Če ga je kdo kje opazil, opazilč karkoli, naj pokličejo na številko 113 ali anonimni telefon policije 080 1200. Treba ga je najti!!

Razstava gob 2018
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj in Gobarsko društvo Škofja Loka vabita pred kočo na Ermanovec na RAZSTAVO GOB, ki bo na ogled v soboto, 22. 9. popoldne od 15. ure in v nedeljo od 10. ure do poznega popoldneva. Odločite se za rekreacijo in pridite s Sovodnja, Trebije, Kladja…. peš k planinski koči pod gozdič. V nedeljo lahko na prepoznavo ali ogled prinesete posebne primere gob, ki jih boste nabrali sami. Narava vabi in ponuja – pridružite se ji ali pa si del njenega bogastva oglejte na razstavi.

Gobe2017

Odpoved prireditve na Ermanovcu
Prispeval Milka Burnik

V PD Sovodenj smo se odločili, da prireditve Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstave gob V NEDELJO, 2. 9. 2018 NE BO, ker je zelo slaba vremenska napoved.

Glasbeni del prireditev letos dokončno odpade, razstavo gob pa bomo pripravili konec septembra ali v začetku oktobra. Hvala za razumevanje.

Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstava gob 2018
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj vabi v nedeljo, 2. 9. 2018 ob 14. uri na Srečanje citrarjev, harmonikarjev in razstavo gob pred planinsko kočo na Ermanovcu.

Število prijav je omejeno. Dodatne informacije: 031 769 121 – Milka Burnik.

Nastop ni tekmovalnega značaja. Navedite dve skladbi, ki ju želite zaigrati. Zapišite še nekaj stavkov o sebi in svoji glasbeni poti s tem inštrumentom. Na prireditev povabite še sorodnike, prijatelje, znance. Dobrodošli in na svidenje na Ermanovcu!

Citre 2017

Harmonika 2017

Gobe2017

Nova markacista v društvu

Jernej BičekZ veseljem sporočamo, da sta šolanje zaključila še dva markacista. Markacijski odsek PD Sovodenj tako sestavlja kar 10 članov. Želimo veliko uspešnih delavnih akcij.

Matjaž Zatler

7. POHOD V SPOMIN NA TARZANA IN HRIBARJA NA ERMANOVEC
Četrtek, 22 Marec 2018 00:00
Planinsko društvo Sovodenj in družina Zatler vabijo na 7. pohod na Ermanovec, v spomin na Tarzana in Hribarja, ki bo potekal v soboto, 24. marca 2018. Odhod s parkirišča na Sovodnju bo ob 9. uri. Udeleženci pohoda se bodo lahko pred kočo na Ermanovcu vpisali v spominsko knjigo. Kontaktna oseba je Vinko Zatler, telefon 041 230 612. Prijazno vabljeni!

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Naslednja > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL